Yunanca HİZMETİ

Çevirinlerinizi en garantili şekilde yapıyor ve size teslim ediyoruz.

Yunanca HİZMETİ

Yunanca Tercüme Hizmeti

Bilinen en eski dillerden biri olan Yunanca 4.000 yıllık geçmişi ile oldukça gelişmiş ve edebi olarak doruk noktalara ulaşmış önemli bir dildir. Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi’nde resmi dil olarak kullanılan Yunanca, Hint – Avrupa dil ailesine mensup bir dildir. Dünyada yaklaşık olarak 13 milyon kişinin ana dili Yunancadır. Şuan ki Modern Yunanca kök olarak Antik Yunancaya dayanmakta olsa da büyük farklılıklar içermektedir. Yunancada büyük bir bölümünü Latin harflerinden oluşan Yunan alfabesi kullanılır. Kültürel olarak büyük benzerlikler içerdiğimiz Yunanistan’ın resmi dili Yunancada, Türkçeden de izler vardır. Birçok kelime Türkçeden Yunancaya geçmiştir.

Yunanca Tercüme Fiyatları

Yunanca tercüme hizmeti genellikle antik eserlerin tercümesi şeklindedir. Buda oldukça akademik dile hakim tercümanların başarabileceği bir tercümanlık alanıdır. Yunanca tercümanlıklarında fiyat teklifleri metinlerin akademik ya da kültürel bir dille yazılıp yazılmadığına bakılarak belirlenir. Metnin uzunluğu tercümanlık ücretini artıran önemli bir unsurdur. Yunanca tercüme fiyatlarını ana sayfamız üzerindeki sipariş modülümüzü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Yunanca Çeviri Yaptırmak İstiyorum

İkili yazışmalarda önemli bir yeri olan Yunanca çeviri hizmeti firmamız üzerinden verilen ve oldukça rağbet gören bir çeviri alanıdır. Sizlerde dilediğiniz dilden Yunancaya çeviri yapılacak metinleriniz ile bizlere başvuru yaparak çeviri işlerinizi uzman çevirmenler eşliğinde hiçbir anlam kaymasına yer olmamaksızın en güvenilir şekilde yaptırabilirsiniz. Yunanca çeviri için fiyat tekliflerimizi almadan karar vermeyin.

10
5
0
3