Ukraynaca HİZMETİ

Çevirinlerinizi en garantili şekilde yapıyor ve size teslim ediyoruz.

Ukraynaca HİZMETİ

Ukraynaca Tercüme Hizmeti

Rusya ile ortak bir kelime haznesine sahip Ukraynaca dili sadece Ukrayna’da konuşulan ve yaklaşık olarak 60 milyon kişinin konuştuğu Ukraynaca SSCB ve Sovyet Rusya’nın geçmiş dönemlerde uyguladığı Ukraynaca konuşma yasağına rağmen köklü geçmişi ve gelişmiş edebiyat kültürü sayesinde ayakta kalmayı başarmıştır. Ülkemize komşu olan Ukrayna ile son dönemde büyük bir ticari atılım gerçekleştirmemizin verdiği etkiyle de iki ülke arasında turizm ve ticari olarak etkileşim içinde bulunmaktayız. Bu nedenle Ukraynaca tercümesi son dönemde ülkemiz adına büyük önem kazanmış bir tercüme alanıdır.

Ukraynaca Tercüme Fiyatları

Rusça gibi Kiril alfabesinden oluşun Ukraynaca için belirlenmiş farklı bir tercümanlık ücreti bulunmamaktadır. Ukraynaca metninizin yazım diline ( akademik – kültürel) bağlı olarak ve metinlerinizdeki kelime sayılarına bakılarak sizlere en uygun fiyat teklifi verilir. Firmamız üzerinden Ukraynaca tercüme hizmeti almayı düşünüyorsanız. Ana sayfamız üzerinden gerekli alanları doldurarak en uygun Ukraynaca tercüme fiyat teklifini alabilirsiniz.

Ukraynaca Yaptırmak İstiyorum

Ukraynaca tercümanlık hizmetinin yanında herhangi bir dilden Ukraynacaya çeviri de büyük önem taşımaktadır. Dilediğiniz dildeki metin veya yazışmalarınızla firmamıza başvurarak hem Türkçeye hem de Ukraynaca diline çeviri yaptırma şansınız bulunmaktadır. Ukraynaca çeviri için kaynak dil oldukça önem kazanmaktadır. Sizler için hem kaynak dil hem de hedef diliniz Ukraynaca göz önünde bulundurularak iki dile de hâkim çevirmenlerimize işleriniz teslim edilir ve kısa sürede tamamlanması sağlanır.

 

 

 

10
5
0
3