Farsça HİZMETİ

Çevirinlerinizi en garantili şekilde yapıyor ve size teslim ediyoruz.

Farsça HİZMETİ

Farsça Tercüme Hizmeti

Antik Pers halkının konuştuğu dilden türediği varsayılan Farsça bu gün orta doğunun büyük bölümünde resmi yada yerel dil olarak konuşulmaktadır. Geçmiş de bilimsel ve edebi alanda bir çok eserin yazıldığı Farsça günümüzde içine kapanık hali ile sadece konuşulduğu coğrafya da değer görmektedir. Farsça yüzyıllarca önemli bir kültür dili olmayı başarmış ve konuşulduğu coğrafyaya yakın olan ülkelerinde dillerinde büyük etki yaratmıştır. Özellikle Türkçe ve Arapçaya yüzlerce Farsça kelime geçmiştir.  Hint – Avrupa dil ailesinin Hint – İran kolundan olan Farsça İran, Özbekistan, Afganistan ve Tacikistan gibi irili ufaklı birçok ülkede konuşulmaktadır. Bu ülkelerle iletişim için önemli bir yere sahip olan Farsça Tercüme ihtiyacı son dönemlerde büyük talep görmekte ve bu ilgi gün geçtikçe artmaktadır.

Farsça Tercüme Fiyatları

Bilindiği üzere büyük bir coğrafya da etkisini gösteren Farsça dilinden diğer dillere oldukça fazla eser ve bilimsel kitaplar tercüme edilmektedir. Bunun için uzun metinlerle özel teklif verilerek tercüme fiyatları belirlense de günlük yazışma ve belgelerin tercümesi için metinlerin kelime sayıları ve uzunlukları göz önünde bulundurularak fiyat çıkarılmaktadır.

Farsça Çeviri Yaptırmak İstiyorum

Herhangi bir dilde yazılmış metin, belge ya da kitap çevirilerini OanTranslate üzerinden Farsçaya kolaylıkla çeviri yaptırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitemiz üzerinden siparişinizi geçmek çeviri yapılacak metni ve gerekli açıklamaları yaparak çevirmenlerimize teslim etmek olacaktır.

 

10
5
0
3