Gizlilik Sözleşmesi / Politikası

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, www.oantranslate.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar için 20.02.2016 tarihinde ve bu tarih ve sonrasında kayıt olan tüm kullanıcılar açısından kayıt oldukları kayıt tarihinden itibaren geçerlilik kazanır

1.     Oantranslate, pazarlama aktivitelerinde kullanılması amacı ile kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır ve sadece Gizlilik Politikası’nda yer alan şartlar veya sizin açık rızanız doğrultusunda kişisel bilgiler paylaşılacaktır.

2.     Oanotranslate tarafından üçüncü kişi ve taraflara sağlanan bilgileriniz, sizing rızanız olmaksızın üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak, kiralanmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır.

3.     Kişisel bilgilerinizi, sitede size sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacı ile hizmet verecek olan dahili operasyon derpartmanlarımız ile veya gerektiğinde herhangi bir hizmetin sağlanması amacıyla gizlilik sözleşmesi çerçevesinde diğer sağlayıcılar ile paylaşabiliriz.

4.     İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen ve yasal geçerliliği olan talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak bu kurumlar ile paylaşılabiliriz.

5.     Gizlilik Politikasının herhangi bir sebeple değişmesi halinde bu değişiklikleri sizlere elektronik posta yolu ile bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme imkanı sağlayacağız.

6.     Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi üyelik panelimizden siz de güncelleyebilirsiniz.

7.     Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması için, Protranslate, SSL şifreleme yöntemi kullanılan sağlam ve güvenli bir teknoloji altyapısı kullanacaktır.

  

10
5
0
3